AKTUALE

E Papritur, Luizi I Kërkon Kiarës Të Dalin Nga Big Brother, Ja Si Përgjigjet Ajo

Luizi i ka kërkuar Kiarës që të dalin bashkë nga Big Brother pas sherreve që kanë patur së fundmi. Por Kiara nuk ka pranuar. Luizi: Ça do që të bëjmë? A do të dalim jashtë? A ikim moj Kiarë? E kam seriozisht hajde ikim.

Për Zotin jam tu ta thënë troç ikim bashkë. Kiara: Jo fare, dua të rri. Pse të iki? Se të teket ty hajde ikim edhe të iki unë, Luizi: Po s’jemi të lumtur këtu, do jemi jashtë dhe të siguroj per me mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *